MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Biografstolar 9344165
nr 934 4165
Biografstolar
2 st, längd: 110, proveniens Fågel Blå, Skeppargatan, Stockholm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 januari 2015
kl 20:34:34
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.300 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion